Inżynier ds. Aplikacji (Java)

zlecenia it dla NBC / Poznań

Tagi: Java (Spring Struts 2 Maven2 Hibernate) freelancer

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z siedzibą w Poznaniu poszukujemy osób zainteresowanych udziałem w trzymiesięcznym projekcie w roli:

Lokalizacja: Poznań
Nr ref: IAJ/01/07/10

Termin rozpoczęcia projektu: lipiec / sierpień 2010r.
Miejsce pracy: Poznań
Forma zatrudnienia: dowolna (umowa o współpracy, zlecenia, umowa o pracę)

Zakres zadań:
 Analiza problemów
 Określenie wymogów systemowych (wymogów funkcjonalnych, jakościowych)
 Analiza środowiska technicznego oraz biznesowego (miejsce pracy, systemy i platformy docelowe, ramy organizacji)
 Budowanie modeli dotyczących danych, funkcji oraz/ lub obiektów
 Projektowanie interfejsów
 Wdrożenie aplikacji
 Ustawienie oraz utrzymanie środowiska rozwoju i testowania
 Tworzenie oraz prowadzenie dokumentacji projektu
 Specyfikacja oraz wdrożenie interfejsu
 Opracowanie oraz wybór odpowiednich metod, technik, standardów oraz narzędzi do rozwoju oprogramowania

Wymagania:
 min. 3 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu w języku Java
 bardzo dobrej znajomość technologii Java (Spring, Struts 2, Maven2, Hibernate)
 dobrej znajomości j. angielskiego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-07-02
Wyświetlona: 5934 razy