Web Designer

praca it: etat dla Aflo Creative / Łódź

Tagi: Web Design RWD UX

WEB DESIGNER

Miejsce pracy/forma zatrudnienia:
Pabianice (Łódź)/umowa o pracę – praca stacjonarna na pełen etat

Opis stanowiska:
• tworzenie oryginalnych i trendy layoutów stron internetowych
• opracowanie makiet serwisów www
• tworzenie landing pages, Key Visuali
• tworzenie i opracowywanie innych materiałów graficznych

Wymagania:
• portfolio dotychczasowych prac jako warunek konieczny
• doświadczenie w realizacji projektów webowych
• bardzo dobra znajomość oprogramowania Adobe Photoshop oraz Illustrator
• znajomość zasad usability, UX, typografii
• umiejętność projektowania RWD oraz mobile
• znajomość nowoczesnych trendów projektowania grafik na urządzenia mobilne oraz stacjonarne, responsive, one page
• kreatywność, wysokie poczucie estetyki oraz otwartość na nowe trendy w projektowaniu i reklamie
• samodzielność, komunikatywność, dobra organizacja własnej pracy, energia i zaangażowanie

Mile widziane:
• znajomość podstawowych zagadnień z zakresu DTP
• podstawowa znajomość Adobe InDesign

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-04-20
Wyświetlona: 4428 razy