Specjalista ds sprzedaży

praca it: etat dla FireFly Technology / Warszawa

Tagi: sprzedaż internet technologie webowe

FireFly Technology – spółka technologiczna w ramach Agencji full-service FireFly Group poszukuje przedsiębiorczych i energicznych osób na stanowisko:

SPECJALISTA ds. SPRZEDAŻY
Warszawa
Nr ref. SdSp

Wymagania:
• Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
• Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami
• Umiejętności poszukiwania i docierania do klientów
• Doskonałe umiejętności interpersonalne
• Świetna organizacja pracy
• Asertywność, aktywność
• Zorientowanie na sprzedaż
• Na podstawowym poziomie wiedza o technologiach webowych

Mile widziane:
• Podstawowa znajomość technologii Flash/Action Script

Zakres obowiązków będzie obejmował między innymi:
• Budowanie bazy klientów
• Sprzedaż produktu internetowego
• Odpowiedzialność za relację z klientami
• Monitorowanie rynku
• Sprzedaż bezpośrednia

Oferujemy pracę w miłym i profesjonalnym zespole nad rozwojem nowoczesnych produktów.

Kandydat musi się wykazywać chęcią poznawania nowych zagadnień i podchodzić do pracy z dewizą „dla chcącego nic trudnego”. Nieodzowna będzie samodyscyplina oraz terminowość wykonywania prac.

Interesuje nas Twój talent, nie Twoje cv!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-06-22
Wyświetlona: 5277 razy