Analityk

praca it: etat dla Mc Comp S.A. / Warszawa

Tagi: Programista

Mc Comp S.A. jest wiodącym w kraju producentem rozwiązań informatycznych, oferującym kompleksowe rozwiązania ICT dla sektora przedsiębiorstw obsługujących rynek detaliczny, w szczególności obiektów: hotelowych, restauracyjnych i rekreacyjno-sportowych, a także sieci stacji paliw.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko:

Analityk

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Obowiązki:
• Udział w budowaniu nowego systemu
• Praca w zespole

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku.
• dobra znajomość UML i BPMN.
• znajomość Enterprise Architect
• znajomość relacyjnych baz danych i języka PL/SQL.
• doświadczenie w przeprowadzaniu analizy wymagań systemowych i funkcjonalnych.
• doświadczenie w modelowaniu procesów biznesowych.
• umiejętność tworzenia specyfikacji, dokumentacji projektowej
• umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność

Mile widziane:
• znajomość systemu Linux
• praca przy projektach programów sprzedażowych
• znajomość zasad szacowania projektów metodami punktów funkcyjnych

Oferujemy:
• pracę w stabilnej firmie
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Kim są nasi pracownicy?
Są autorami sukcesu naszej firmy. Są to ludzie ambitni, kreatywni i zaangażowani we własny rozwój oraz rozwój organizacji. Tworzą przyjazny, zgrany zespół, gdzie ceniona jest ich indywidualność i dostrzegany osobisty wkład.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-04-08
Wyświetlona: 3782 razy