Programista Web.

praca it: etat dla 3e Software House & Interactive Agency / Warszawa

Tagi: Programista MySQL CSS PHP SMARTY

3e Software House & Interactive Agency to ponad 30 znakomicie przygotowanych informatyków, grafików oraz specjalistów od budowania wizerunku w sieci. Od wielu lat przekuwamy wieloletnie doświadczenie oraz pasję w sukces i zaufanie naszych Klientów.
Na chwile obecną do Biura Warszawskiego poszukujemy osoby na Stanowisko Programista Web.

Wymagania:
HTML,
CSS,
JavaScript,
Smarty,
PHP,
MySQL,
PostreSQL.

Mile widziane:
Framework Yii,
SVN,
JQuery,
Propel,.

Zakres obowiązków:
projektowanie i tworzenie dedykowanego oprogramowania na podstawie analizy procesów biznesowych klientów,
opracowywanie dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkownika,
diagnostyka błędów,
przygotowanie i udział w testach oprogramowania,
prowadzenie szkoleń dla administratorów i użytkowników.
Praca w pełnym wymiarze godzin w Warszawie.

Oferujemy:
-prace na pełen etat,umowę o dzieło lub na podstawie faktur VAT;
-miejsce pracy Warszawa
-pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-06-15
Wyświetlona: 5263 razy