PROJECT MANAGER

praca it: etat dla ASPIRUM SP. Z O. O. / Warszawa lub Współpraca Zdalna

PROJECT MENAGERA .

Osoba na w/w stanowisku będzie brała udział w procesie zarządzania projektami – od etapu tworzenia koncepcji projektu i ofertowania, do finalnego rozliczenia.

OBOWIĄZKI :

  • identyfikowanie wymagań klientów końcowych,
  •  współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • przygotowywanie ofert,
  • negocjowanie Umów,
  • przygotowywanie planów projektów,
  • nadzór nad realizacją planów i zadań,
  • zarządzanie zespołem projektowym,
  • nadzór nad stroną finansową projektu (koszty, przychody),
  • prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • utrzymywanie kontaktów z klientami,
  • przygotowywanie harmonogramów projektów i nadzór nad ich realizacją ,

WYMAGANIA I KWALIFIKACJE

  • Zorientowanie na wyniki i realizację wyznaczonych celów
  • Kandydat powinien wykazać się bardzo dobrym zorganizowaniem i systematycznością
  • Umiejętność do podejmowania decyzji, samodzielność , wysoka zdolność rozwiązywania konfliktów i zdolności negocjacyjne są warunkiem koniecznym,
  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z ludźmi
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w prowadzonych projektach
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Windows, Office)
  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

OFERUJEMY

  • Szkolenia
  • Udział w ciekawych projektach
  • Premie od udziału w projektach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-02-05
Wyświetlona: 4305 razy