Specjalista ds. logistyki z językiem niemieckim

praca it: etat dla Find Staff / Polska

Tagi: Logistyk

Dla naszego Klienta Firmy działającej na terenie Poznania poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań-Grunwald

Zakres obowiązków:
• Współpraca i utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami i klientami
• Planowanie , koordynacja i kontrola zamówień i stanów magazynowych
• Obsługa sklepu internetowego
• Sporządzenie dokumentacji sprzedażowej i wysyłkowej
Wymagania:
• Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)
• Znajomość programu Subiekt GT
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
Mile widziane:
• Znajomość obsługi sklepu internetowego w systemie Presta Shop.
Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Stałe warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
• Praca od poniedziałku do piątku 9.00-17.00

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-24
Wyświetlona: 4654 razy