Programista MS Dynamics AX

praca it: etat dla Globetek / Cała Polska

Tagi: MS Dynamics NET Visual Studio

Globetek dla swojego klienta, notowanej na giełdzie spółki, będącej generalnym wykonawcą i kompleksowym dostawcą rozwiązań dla branży budowlanej, poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice / Możliwość pracy zdalnej
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę / B2B
Wynagrodzenie: zależne od doświadczenia i umiejętności (od 6 000 PLN Brutto wzwyż)

Zadania:

• Wdrożenie i rozwój systemu MS Dynamics AX
• Tworzenie i modyfikacja aplikacji na potrzeby systemu
• Współpraca z zespołem wdrożeniowców i konsultantów

Wymagania:

• Doświadczenie we wdrożeniu systemu oraz bardzo dobra znajomość MS Dynamics AX
• Dobra znajomość narzędzi programistycznych środowiska .Net, Visual Studio
• Praktyczna znajomość języka angielskiego
• Wykształcenie wyższe techniczne/ preferowane kierunki: informatyka, ekonometria-informatyka, matematyka, fizyka
• Dodatkowym atutem będzie znajomość Microsoft SQL Server Reporting Service

Firma oferuje:

• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
• Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy
• Udział w szkoleniach, dostęp do najnowszych technologii
• Bogaty pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-24
Wyświetlona: 4186 razy