Samodzielny księgowy

praca it: etat dla Milo Solutions / Lublin

Tagi: księgowość księgowa praca biurowa biuro

Obowiązki:
- Prowadzenie pełnej księgowości spółki w oparciu o polskie i międzynarodowe standardy
rachunkowości
- Przygotowywanie sprawozdawczości do GUS i NBP
- Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w spółce
- Monitorowanie zmian w przepisach
- Przygotowywanie i sprawdzanie umów cywilnoprawnych
- Monitorowanie płatności faktur przychodowych
- Komunikacja z młodym i dynamicznym zespołem IT

Wymagania:
- Minimum podstawowa znajomość angielskiego w piśmie
- Bardzo dobra organizacja czasu pracy
- Dobra, praktyczna znajomości prawa podatkowego
- Komunikatywność
- Mile widziane referencje lub rekomendacje z poprzednich miejsc pracy
- Ukończone studia związane z księgowością lub doświadczenie w zawodzie

Oferujemy:
- Zatrudnienie na pełny etat
- Lekcje języka angielskiego w siedzibie firmy
- Wspólny poniedziałkowy lunch
- Miłą atmosferę w zespole

Rodzaj pracy: Pełen etat
Miejsce pracy: Praca zdalna

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-22
Wyświetlona: 4809 razy