Project Manager

praca it: etat dla New Horizon Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: project manager

New Horizon – zajmuje się szeroko rozumianym outsourcingiem kadrowym, doradztwem personalnym i pośrednictwem pracy. Należymy do międzynarodowej grupy Alertec- firmy, która działa w krajach Beneluksu i w Niemczech, a obecnie w związku z dynamicznym rozwojem otwiera oddziały w Polsce.

New Horizon Sp. z o.o. Agencja Doradztwa Personalnego, dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nr referencyjny: PM/KRK/2010

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie projektów dotyczących wdrażania rozwiązań wspierających procesy sprzedaży i obsługi klienta głównie w instytucjach z sektora finansowego
- Analizy przedprojektowe (dotyczące także wyceny projektu)
- Nadzorowanie przebiegu projektu
- Koordynacja pracy zespołu
- Opracowywanie koncepcji realizacji projektu
- Merytoryczne wsparcie sprzedaży
- Dbanie o jakość i zyskowność realizacji projektów
- Prowadzenie prezentacji u klienta

Wymagania:

- Minimum 4-letnie doświadczenie w pracy w sektorze produkcji oprogramowania dla biznesu, z czego przynajmniej 1 rok na podobnym stanowisku
- Kilkuletnie doświadczenie w bezpośredniej pracy z Klientem
- Znajomość procesów Marketingu, Sprzedaży, Obsługi Klienta
- Znajomość metodyk prowadzenia projektów (np. PMI lub Prince2, RUP)
- Doświadczenie w prowadzeniu analiz biznesowych i wycen projektu
- Znajomość technik i narzędzi zarządzania projektami informatycznymi
- Umiejętność projektowania systemów informatycznych
- Dobra orientacja w technologiach informatycznych
- Doświadczenie w dziedzinie zapewniania jakości oprogramowania
- Umiejętność szacowania pracochłonności dużych projektów informatycznych
- Zdolność analitycznego myślenia
- Komunikatywność, zdolności interpersonalne, zdolności przywódcze
- Zaangażowanie, pragmatyzm
- Umiejętność organizowania pracy zespołu oraz motywowania pracowników
- Zdolności negocjacyjne
- Umiejętność analizowania i precyzowania potrzeb klienta
- Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

- Doświadczenie w budowaniu produktów informatycznych
- Znajomość platformy .NET i technologii bazodanowych (Oracle, MS SQL)
- Znajomość procesu budowy oprogramowania

Oferujemy:

- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-06-02
Wyświetlona: 7696 razy