Web Designer - DaftCode

praca it: etat dla Daftcode / Warszawa

Tagi: Web Designer

Czym jest DaftCode?

DaftCode to polska firma tworząca produkty internetowe, mobilne oraz z zakresu
sztucznej inteligencji. Działamy w modelu biznesowym typu venture building, który polega na budowaniu oraz rozwijaniu kilku przedsięwzięć (startupów) równolegle. Samodzielnie realizujemy wszystkie etapy powstawania i wdrażania swoich projektów od koncepcji przez development, aż po wprowadzenie danego produktu na rynek.

Poszukujemy najlepszych!

Poszukiwany / Poszukiwana: Web Designer

Zakres obowiązków:
- projektowanie responsywnych stron sprzedażowych i kampanii internetowych
- testy i optymalizacja konwersji
- projektowanie architektury informacji
- kreacja materiałów marketingowych

Wymagania:
- doświadczenie w projektowaniu stron sprzedażowych/landing page poparte portfolio
- umiejętność analizy i metod optymalizacji konwersji
- znajomość programów z pakietu Adobe: (Photoshop, Illustrator)
- znajomość obecnych trendów webdesignu
- wiedza z zakresu dostępności i użyteczności serwisów internetowych
- kreatywne myślenie, twórcze podejście do wykonywanych zadań
- staranność i dobra organizacja pracy
- strategiczne myślenie
- umiejętność komunikacji i efektywnej współpracy w zespole

Oferujemy:
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
- atrakcyjny pakiet dodatków (medyczny oraz sportowy)
- pracę w nowoczesnym biurowcu w Centrum, blisko stacji metra
- luźną atmosferę pracy w towarzyskiej atmosferze
- najlepszą kawę na świecie
- owocne poniedziałki i środy
- Windows-Free environment
- chill-room z symulatorem Gran Turismo 6, dużą plazmą PS4, gitarą, mini-hokejem i innymi ciekawymi rzeczami :)

Aplikacje: CV i portfolio prosimy przesyłać na adres e-mail: career@daftcode.com z dopiskiem “Web Designer – DaftCode”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-18
Wyświetlona: 4267 razy