Kierownik Zespołu Analizy Biznesowej i Funkcjonalnej (m/k)

praca it: etat dla Cyclad / Wrocław

Tagi: Kierownik Zespołu Analizy Biznesowej i Funkcjonalnej (m/k)

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Dla naszego Klienta z branży bankowej poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Opis stanowiska:
• Zarządzanie zespołem doświadczonych Analityków Biznesowych
• Działanie jak kluczowy partner dla biznesu w obszarze analizy wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych do projektów realizowanych wspólnie z dostawcami zewnętrznymi
• Analiza i weryfikacja wymagań biznesowych pod kątem możliwości i efektywności wdrożenia
• Odpowiedzialność za jakość, spójność i kompletność dokumentacji analitycznej
• Budowanie standardów działania zespołu Analityków oraz metod pracy z biznesem
• Wsparcie merytoryczne i coachingowe w rozwiązywaniu problemów zgłaszanych przez zespół

Wymagania:
• Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Znajomości notacji UML i BPMN
• Znajomości narzędzia Sparx Enterprise Architect
• Podejścia coachingowego do zarządzania zespołem, nastawienia na wsparcie, nie wyręczanie w rozwiązywaniu problemów
• Budowania autorytetu opartego na posiadanym doświadczeniu, komunikatywności i otwartości na współpracę
• Umiejętność szybkiej adaptacji w nowych warunkach biznesowych
• Wykształcenia kierunkowego – Informatyka, Inżynieria Oprogramowania, Technologie Informatyczne w Biznesie, Informatyka i Zarządzanie
• Doświadczenie w branży finansowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy o pracę
• Wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy
• Udział w strategicznych projektach prowadzonych wewnątrz organizacji
• Pracę w komfortowych warunkach, przestrzeń i potrzebną do koncentracji ciszę
• Pracę w środowisku pozwalającym na zachowanie work-life balance
• Wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji
• Przyjazną atmosferę pracy
• Wysokiej jakości narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)
• Opiekę medyczną, pakiet sportowo – rekreacyjny, bony świąteczne dwa razy do roku
• Możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty pracowniczej na np. wynajem długotrwały samochodu

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-16
Wyświetlona: 4103 razy