Tester Oprogramowania Systemów Wbudowanych

praca it: etat dla Horyzont S.C. Bartosz Nestorowicz, Joanna Nestorowicz / Bielsko Biała

Tagi: C# tester

Naszym Klientem jest prężnie działająca międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej z siedzibą w Bielsku-Białej. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Testera Oprogramowania.

Wymagania

*wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki, elektroniki lub mechatroniki,
*zainteresowanie elektroniką,
*praktyczna znajomość programowania w języku C,
*wiedza z zakresu systemów wbudowanych,
*min. roczne doświadczenie w obszarze testowania oprogramowania, mile *widziane w branży motoryzacyjnej,
*dobra znajomość j. angielskiego, umożliwiająca kontakt z innymi *inżynierami nie mówiącymi po polsku,
*mile widziane: znajomość dodatkowych języków programowania.

Zadania
*opracowywanie przypadków testowych oraz procedur testowych w oparciu o podaną specyfikację,
*automatyzacja przypadków testowych,
*przeprowadzanie testów oprogramowania systemów wbudowanych,
*raportowanie problemów i podsumowywanie badania.

Klient oferuje
*pracę w międzynarodowym środowisku w stabilnej, stale rozwijającej się firmie,
*fachowy zespół i współpracę z doświadczonymi specjalistami, takimi jak inżynierowie oprogramowania z innych krajów,
*dostęp do nowych technologii,
*możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (m.in. szkolenia, kursy językowe, ),
*prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie,
*zatrudnienie na umowę o prace przy atrakcyjnym wynagrodzeniu,
komfortowe warunki pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-16
Wyświetlona: 4374 razy