Database Architect Microsoft SQL Server

praca it: etat dla Goyello / Sopot

Tagi: SQL Windows server database

Wymagania :

minimum 2 lat doświadczenia z SQL Server
dobrej znajomości języka angielskiego
umiejętności pracy w zespole
asertywności
przedstawienia przykładowego schematu bazy danych i raportu przy użyciu SQL Server Reporting Services

Opis stanowiska

projektowanie baz danych w oparciu o najnowsze osiągnięcia SQL Server 2005 lub 2008
poprawne użycie bazy danych poprzez wykorzystanie narzędzi ORM
utrzymanie/modernizację/optymalizację istniejących procedur składowanych
tworzenie raportów w oparciu o SQL Server Reporting Service

Oferujemy :

indywidualnie ustaloną ścieżkę rozwoju i ewaluację postępów
wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
pracę w międzynarodowym zespole
zachodnie standardy pracy oparte o nowoczesne technologie
otwartą i inspirującą kulturę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-05-28
Wyświetlona: 5846 razy