Analityk Testów - sektor finansowy

praca it: etat dla Cosmoworker Polska / Bełchatów

Tagi: testy defect mamagement retest ISTQB

Rekruterzy Cosmoworker Polska poszukują obecnie pracowników na stanowisko: Analityk Testów

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

- przygotowanie scenariuszy testowych,
- przygotowanie/pozyskiwanie danych testowych,
- wykonywanie testów,
- Defect Management,
- wykonanie retestów,
- wsparcie w rozwiązywaniu defektów wymagających wiedzy analitycznej,
- współpraca z programistami, testerami, analitykami, dostawcami zewnętrznymi i innymi interesariuszami,
- raportowanie wyników wykonanych prac, eskalowanie ryzyk, wykonywanie innych zadań zleconych przez PM, Koordynatora testów lub kierownika zespołu testów.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy z testami używanymi w sektorze finansowym,
- doświadczenie na stanowisku analityka (min 2 lata),
- znajomość metodyki testów zgodnej ze standardem ISTQB,
- znajomość HP ALM lub HP QC.

Oferujemy:

- pracę w Krakowie,
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (60 zł/h netto),
- umowa B2B.

Jeżeli masz pytania:

odwiedź: cosmoworker.pl

lub zadzwoń:
0048 (61) 250-4-255
660-457-009
poniedziałek – piątek: 8:00 – 17:00

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Zespół Cosmoworker Polska
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 10946

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-09
Wyświetlona: 4472 razy