Java Developer

praca it: etat dla Cosmoworker Polska / Gliwice

Tagi: Java JSP J2EE Spring MVC front end

Rekruterzy Cosmoworker Polska poszukują obecnie pracowników na stanowisko: JAVA DEVELOPER

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

- praca w departamencie rozwoju klienta w jednym z 4 zespołów pracujących w technologii JAVA, IOS i UI.

Wymagania:

- praktyczna znajomość J2EE (co najmniej 2 lata doświadczenia),
- znajomość Spring MVC,
- znajomość Hibernate lub innego ORMa,
- doświadczenie z front endem (js, jquery),
- znajomość JSP,
- angielski – stopień komunikatywny.

Oferujemy:

- pracę w Gliwicach,
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (65-75 zł/h netto),
- umowa B2B.

Jeżeli masz pytania:

odwiedź: cosmoworker.pl

lub zadzwoń:
0048 (61) 250-4-255
660-457-009
poniedziałek – piątek: 8:00 – 17:00

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Zespół Cosmoworker Polska
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 10946

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-09
Wyświetlona: 4122 razy