Programista

praca it: etat dla FutureNet Inc. / Wrocław

Tagi: Programista PHP MySQL Java

FutureNet INC

Międzynarodowa Firma o globalnym zasięgu posiadająca klientów w 140 krajach. Wprowadzająca na rynek rewolucyjny Portal Społecznościowy zatrudni Programistów .

Opis stanowiska:
Praca nad rozwojem funkcjonalności platformy społecznościowej oraz jej produktów.

Wymagania:

doświadczenie w programowaniu PHP/ MySQL po stronie serwera,
doświadczenie w korzystaniu z HTML, CSS, JavaScript(JQuery),
znajomość dowolnego narzędzia do wersjonowania kodu(firma korzysta z SVN i GIT),
doświadczenie zawodowe udowodnione historią zatrudnienia oraz ukończonymi projektami

dodatkowym atutem będzie znajomość AngularJS (lub podobnego rozwiązania)

Oferujemy:

Oferujemy stabilną, ciekawą i rozwojową pracę w młodym zespole. Chętnie testujemy wspólnie najnowsze technologie.

Wynagrodzenie w zakresie 5000-10.000 zł netto (w zależności od umiejętności i doświadczenia).
Możliwość rozwoju oraz awansu.
Panuje u nas rodzinna i bezstresowa atmosfera, nie pracujemy w korporacyjnym schemacie i wysoko cenimy dobry klimat środowiska pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-09
Wyświetlona: 4714 razy