Grafik / Animator Flash

praca it: etat dla 3e Software House & Interactive Agency / Warszawa

Tagi: web-design flash photoshop grafik animacja illustrator www web design internet

Zakres obowiązków: * Realizacja animacji flash * Adaptacja oraz tworzenie projektów graficznych (serwisów www, logotypów, identyfikacji wizualnych)

Wymagania: * Bardzo dobra znajomość: Photoshop, Illustrator, Flash, * Kreatywność, * Doświadczenie zawodowym na podobnym stanowisku (Uwaga! Bardzo ważne jest doświadczenie w zakresie tworzenia grafiki na potrzeby web), * Samodzielność i skuteczność w działaniu, dobra organizacja pracy, * Wysokie poczucie odpowiedzialności, * Dyspozycyjność.

Mile widziane: * Wykształcenie artystyczne, * Technologie webowe (HTML, CSS), * Podstawy Action Script

Oferujemy: * pracę na pełen etat lub na umowę o dzieło, lub pracę rozliczenia na podstawie faktur VAT; * pracę na miejscu w biurze w Warszawie; * pakiet socjalny

Rozpatrujemy tylko zgłoszenia, które zawierają linki do portfolio lub przykłady wykonanych prac. Wśród nich musi się znaleźć co najmniej 5 projektów serwisów www.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-05-26
Wyświetlona: 6661 razy