tester oprogramowania

praca it: etat dla NET P.C. / Gdańsk

Tagi: oprogramowanie tester programista

Numer referencyjny: TESTER/05/10

Opis stanowiska:

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:
• aktywne wspieranie procesu produkcyjnego w projektach realizowanych w siedzibie firmy oraz u klienta
• testowanie i wdrażanie nowych produktów
• doskonalenie procesów testowania
• testy z zakresu white/black box
• analiza i badanie zgodności ze specyfikacją projektu
• współpraca z zespołem programistów
• aktywny udział w kształtowaniu polityki jakości firmy
• tworzenie scenariuszy i przypadków testowych
• tworzenie dokumentacji testowej

Wymagania:
• wiedza z zakresu procesu testowania oprogramowania
• doświadczenie w korzystaniu z narzędzi wspierających testy
• dobra znajomość języka angielskiego
• mile widziana znajomość podstaw obiektowych języków programowania oraz relacyjnych baz danych
• komunikatywność i gotowość do pracy w grupie

Oferujemy:

• atrakcyjne warunki zatrudnienia w młodym i rozwijającym się zespole programistów
• umowę o pracę
• możliwość rozwoju zawodowego związanego z systemem gruntownych szkoleń

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-05-25
Wyświetlona: 12598 razy