Front-end Developer

praca it: etat dla Gracjan Kleger International Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Programista Java

Jesteśmy agencją interaktywną specjalizującą się w marketingu oraz reklamie w mediach społecznościowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Front-End Developer
Opis stanowiska:
• Tworzenie i kodowanie layoutów
• Kodowanie mailingów
• Kodowanie landing page’y
• programowanie frontu aplikacji webowych w javascript
Wymagania:
• Min. 1.5 roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Doskonała znajomość HTML5, CSS3.
• Umiejętność tworzenia layoutów na podstawie dostarczonych grafik (mile widziana
znajomość Photoshop/PSD).
• Bardzo dobra znajomość JavaScript, jQuery.
• Umiejętność analitycznego myślenia.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Kreatywność w rozwiązywaniu problemów.
• Chęć do ciągłego rozwoju i poszerzania wiedzy oraz do dzielenia się wiedzą z innymi.
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
technicznej.
Dodatkowe atuty:
• Znajomość innych popularnych bibliotek JS.
• Znajomość frameworków JS (preferowany AngularJS, ew. Backbone.js, Ember.js).
• Znajomość frameworków front-endowych (np. Bootstrap, HTML5 Boilerplate,
Foundation).
• Znajomość Ajax, REST, JSON.
• Doświadczenie w pracy z Git.
• Umiejętność tworzenia testów jednostkowych i ogólnie testowania aplikacji.
• Znajomość CoffeeScript, Haml/Slim, Sass/SCSS.
Oferujemy:
• Elastyczną formę współpracy (umowę o pracę, B2B).
• Atrakcyjną lokalizację (PGE Narodowy).
• Pracę w metodykach zwinnych (Agile).
• Realny wpływ na udoskonalanie procesów wytwarzania oprogramowania i formę
pracy – chcemy, aby każdy lubił u nas pracować.
Atutem pracy w naszej firmie jest możliwość pracy twórczej (około 95%).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-04
Wyświetlona: 3746 razy