Młodszy Księgowy

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: finanse księgowość

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Dla naszego Klienta, z branży lotniczej poszukujemy osób na stanowisko Młodszy Księgowy.

Opis stanowiska:
• Kompleksową realizację szerokiego zakresu zadań w obrębie księgowości finansowej z wykorzystaniem systemu SAP
• Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi (biura zagraniczne) w języku angielskim (kontakt mailowy i telefoniczny)

Wymagania:
• Posługujących się językiem angielskim na poziomie min. dobrym
• Z wykształceniem wyższym lub ukończonym min. III rokiem studiów (mile widziany profil ekonomiczny)
• Sprawnie posługujących się oprogramowaniem Windows i MS Office
• Komunikatywnych, otwartych na pracę w grupie
• Systematycznych i dokładnych
• Zorientowanych na klienta
• Dodatkowym plusem będzie doświadczenie zawodowe w dowolnej pracy biurowej

Oferujemy:
• Możliwość zdobywania kwalifikacji w obszarze księgowości
• Solidne wdrożenie do pracy oraz szkolenia zaawansowane
• Stabilne zatrudnienie i ciekawą pracę w renomowanej firmie oraz międzynarodowym środowisku
• Pracę w dynamicznym, młodym zespole, przyjaznej atmosferze z wykorzystaniem zaawansowanych systemów
• Codzienny kontakt zawodowy w języku obcym
• Możliwość nauki i doskonalenia znajomości języków obcych
• Możliwości długofalowego rozwoju zawodowego
• Unikalny pakiet benefitów i system premiowy
• Elastyczny, dzienny czas pracy sprzyjający zachowaniu równowagi między życiem zawodowym i prywatnym

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@cyclad.pl CC16/KSIĘGOWY/KRK/SCIGANI/162

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-02
Wyświetlona: 3848 razy