Główny programista RoR

praca it: etat dla MPlab spółka komandytowa / Poznań

Tagi: programista RoR

W związku z realizacją projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 8.1 “Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka poszukujemy osoby na stanowisko: Główny programista RoR

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

• analizę wymagań projektowych i dostosowanie odpowiednich narzędzi do zaprojektowania, stworzenia, wdrożenia i rozwoju e-usługi,
• zarządzanie i ścisłą współpracę z grupą programistów tworzących e-usługę,
• raportowanie z postępu prac projektowych,
• testowanie kolejno wdrażanych modułów e-usługi,
• opracowanie dokumentacji e-usługi,
• organizowanie spotkań roboczych grupy programistów,
• udział w spotkaniach roboczych zespołu projektowego,
• udział w szkoleniach i konferencjach podnoszących kwalifikacje, samokształcenie, przekazywanie pozyskanych informacji pozostałym członkom zespołu projektowego,
• śledzenie fachowej literatury i rozwijanie metod pracy.

Nasze wymagania

Od kandydatów na powyższe stanowisko oczekujemy:

• wykształcenia informatycznego i kilkuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
• znajomości technologicznych aspektów rozwiązań programistycznych dla usług świadczonych on-line,
• doświadczenia w projektowaniu i implementacji diagramów UML,
• umiejętności programowania zgodnie z architekturą MVC,
• znajomości zaawansowanych metod programowania obiektowego (OOP),
• bardzo dobrej znajomości platformy programistycznej Ruby on Rails,
• doświadczenia w programowaniu w językach Ruby, PHP5, ActionScript,
• bardzo dobrej znajomości technologii bazodanowych (MySQL),
• znajomości pracy z repozytoriami kodów źródłowych (SVN),
• znajomości jQuery, AJAX, JSON, CSS, XHTML, JavaScript,
• zaawansowanej znajomości języka angielskiego,
• prawa jazdy kat. B,
• bardzo dobrej organizacji czasu pracy i terminowości powierzonych zadań,
• umiejętności analitycznych, kreatywności, sumienności i skrupulatności,
• łatwości podejmowania odpowiedzialnych decyzji i umiejętności pracy w zespole.

*Dodatkowymi atutami będzie: *

• znajomość platformy Zend Framework 1.5+,
• współpraca nad projektami Open Source.

Co oferujemy

Osobie zatrudnionej na powyższym stanowisku oferujemy:

• stabilne zatrudnienie na pełen etat w czasie realizacji projektu,
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• współpracę z młodym, interdyscyplinarnym zespołem ambitnych ludzi,
• możliwość szybkiego i progresywnego rozwoju zawodowego,
• realizację własnych ambicji i planów spójnych z wizją rozwoju przedsiębiorstwa.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-05-21
Wyświetlona: 5463 razy