Tester Manualny/ Automatyczny

praca it: etat dla Altimi / Szczecin

Tagi: testowanie

Firma Altimi- Dla naszego biznesowego Klienta poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

TESTER MANUALNY / AUTOMATYCZNY
Zakres obowiązków:
• Analiza i projektowanie przypadków testowych
• Wykonywanie testów manualnych (i/lub automatycznych)
• Ulepszanie i usprawnianie środowiska testowego
• Przygotowywanie dokumentacji technicznej
• Raportowanie błędów

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Współpracę z wiodącymi firmami z branży IT
• Udział w ciekawych i prestiżowych projektach
• Pakiet świadczeń dodatkowych
• Pracę w gronie doświadczonych programistów i testerów

Oczekiwania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w testowaniu manualnym
• Mile widziane doświadczenie w testach automatycznych
• Znajomość zapytań SQL oraz Excela
• Bardzo dobra znajomość angielskiego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-01
Wyświetlona: 3890 razy