Sales/Account Manager

praca it: etat dla Ecreation Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: sprzedaz sales account

Ecreation

Nasz zespół tworzy kreatywne rozwiązania dla Internetu, wykorzystując najnowsze technologie oraz możliwości e-marketingu. Spędzamy większość czasu opracowując i wdrażając chatboty na platformach, takich jak Gadu Gadu, WLM oraz na stronach internetowych. Dotychczas wdrożyliśmy bardzo wiele chatbotów w całej Europie, dla klientów takich jak Coca Cola, Microsoft Bing, Max Factor i TNT. Jesteśmy zatem za liderem w dziedzinie technologii tworzenia chatbotów.

Nasze biuro produkcyjne mieści się w centrum Warszawy, zaś główne biuro znajduje się w Holandii. Aby rozszerzyć naszą działalność w Europie, zdecydowaliśmy się wejść na polski rynek. Dlatego szukamy osoby odpowiedzialnej za sprzedaż, która pomoże nam osiągnąć pozycję numer 1 także Polsce.

Opis stanowiska

Poszukujemy bystrej, doświadczonej i ambitnej osoby na stanowisko Account Manager, która jest kreatywna i zaangażowana w swoją pracę, gotowa do samodzielnego działania w naszym biurze w Warszawie. Początkowo Twoim zadaniem będzie nabywanie nowych klientów i budowanie relacji z nimi. Do osiągnięcia celów niezbędne będzie opracowanie
efektywnego sposobu nawiązania kontaktu z decyzyjnymi jednostkami potencjalnych klientów, poprzez tworzenie prezentacji i ofert. Po podpisaniu kontraktu będziesz uczestniczył/ła w procesie produkcji wraz z resztą zespołu.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • wyższego wykształcenia (ekonomia, marketing bądź zarządzanie)
  • udokumentowanego co najmniej dwuletniego doświadczenia w sprzedaży
  • umiejętności samodzielnej pracy oraz szybkiego nabywania umiejętności
  • wychodzenia z własną inicjatywą
  • dobrej znajomości e-marketingu oraz najnowszych trendów internetowych
  • umiejętności nawiązywania i utrzymywania silnych relacji z klientami
  • wiedzy o tym, jak sprzedawać innowacyjne produkty oraz pomysły
  • umiejętności wskazania potrzeb klienta oraz przedstawienia potencjalnych zysków klientowi
  • Jak do tego jesteś pasjonatem/ką Internetu to w ogóle świetnie!:)

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wychodzącego z własną inicjatywą
  • wiedzy o tym jak sprzedawać innowacyjne produkty oraz pomysły

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-05-19
Wyświetlona: 5957 razy