Specjalista ds. E-commerce

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: e-biznes e-commerce

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Dla naszego Klienta, dostarczającego narzędzia do prowadzenia E-sklepu poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. E-commerce.

Opis stanowiska:
• Wsparcie techniczne klientów związane z obsługą sklepu internetowego poprzez kontakt telefoniczny oraz mailowy

Wymagania:
• Chęć uczenia się oraz szybkiego przyswajania zdobytej wiedzy
• Analityczny umysł, chęć analizowania danych, rozwiązywania problemów
• Umiejętność prowadzenia swobodnej rozmowy telefonicznej i zrozumiałej dla odbiorcy korespondencji email

Mile widziane:
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy:
• Długoterminowa umowa o pracę. Oczywiście na papierze i w dwóch egzemplarzach
• Atrakcyjne (nie tylko z naszej perspektywy) wynagrodzenie
• System premiowy zgodny z tym co naprawdę potrafisz osiągnąć
• Bogaty pakiet socjalny, dzięki któremu ominiesz kolejki do lekarza, popracujesz nad formą na siłowni, a nawet podszlifujesz swój angielski
• Zgrany zespół internetowych entuzjastów, z którymi w przerwie od zajęć zagrasz w piłkarzyki, a w weekend pojedziesz na wyjazd integracyjny za miasto
• A przede wszystkim mnóstwo wyzwań, które odmienią twoje (zawodowe) życie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@cyclad.pl, z numerem referencyjnym: CC16/ECOMMERCE/KRK/SCIGANI/153.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-24
Wyświetlona: 3935 razy