Junior Interactive Specialist

praca it: etat dla TLConsulting / Kraków

Tagi: social media marketing copywriting CMS

Szukamy pracownika na stanowisko Junior Interactive Specialist. Jeśli masz doświadczenie zawodowe w realizacji projektów z obszaru marketingu internetowego, wyślij do nas swoje CV. Gwarantujemy stabilną formę zatrudnienia oraz możliwość dołączenia do długoterminowych i złożonych, specjalistycznych projektów marketingowych.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- tworzenie contentu dla social media, serwisów www, copywriting.
- kompleksowa obsługa sprzedażowego projektu internetowego od etapu poszukiwania dostawców i towarów, poprzez organizację oferty, pełną obsługę procesu handlowego, promocję on-line i rozwój
- udzielanie klientom dodatkowych informacji na temat sprzedawanych produktów
- współtworzenie raportów oraz analiz na temat skuteczności działań marketingowych
- współpraca z działem marketingu oraz specjalistami z zakresu marketingu internetowego

Wymagania:

- „lekkie pióro”- umiejętność pisania tekstów przeznaczonych do zróżnicowanych grup odbiorców (poparta portfolio)
- doświadczenie zawodowe w realizacji projektów on-line
- doświadczenie w obsłudze i organizacji sprzedaży on-line będzie dodatkowym atutem
- praktyczna znajomość obsługi systemów CMS np. WordPress
- aktualna wiedza na temat: trendów, kierunków i tendencji rynkowych
- praktyczna znajomość i umiejętność wykorzystania w projektach wiedzy z zakresu: media społecznościowe, e-commerce, blogi, SEO/SEM.
- odpowiedzialność, rzetelność, dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu
- nastawienie na realizację wyznaczonych celów
- dobra komunikacja w zespole
- pozytywne nastawienie do podejmowania wyzwań
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
- dobra znajomość pakietu MS Office
- poszukiwany pasjonat z podstawami, który chce się rozwijać i pracować w tym obszarze

Oferujemy:

- możliwość dołączenia do długoterminowych i złożonych, specjalistycznych projektów marketingowych
- interesującą pracę i ciekawe wyzwania
- dobrą atmosferę w zespole profesjonalistów
- możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- w pełni wyposażone stanowisko pracy
- wszystkie konieczne narzędzia i elementy wymagane do sprawnego prowadzenia działań
- stabilną formę zatrudnienia w rozwijającej się organizacji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-23
Wyświetlona: 4300 razy