Wordpress Developer

praca it: etat dla TJ.Software / Białystok

Tagi: wordpress

TJ. Software – Your Agile Development Team
is looking for

miejsce pracy: Białystok

Obowiązki:
Tworzenie rozwiązań opartych o Wordpress i dostosowywanie ich do potrzeb klienta
Pisanie własnych wtyczek dla platformy WordPress

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość WordPress
Znajomość JavaScript, HTML5, CSS3, GIT
Znajomość PHP, jQuery, XML, MySQL
Dobra znajomość języka angielskiego
Zainteresowanie nowymi technologiami i chęci do nauki

Oferujemy:
Wynagrodzenie 3.000 – 5.000 netto (kontrakt/b2b)
Ciekawe projekty realizowane w międzynarodowym środowisku
Pracę w zmotywowanym, zgranym zespole i w bardzo dobrej atmosferze
Współpracę z doświadczonymi specjalistami w międzynarodowym środowisku
Elastyczne formy zatrudnienia, elastyczne godziny pracy
Możliwość ciągłego rozwoju i uczenia się
Wygodne i nowoczesne stanowisko pracy
Cykliczne wyjazdy i spotkania integracyjne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-22
Wyświetlona: 4160 razy