Tester funkcjonalny

praca it: etat dla IT PORT Sp. z o.o. / Lublin

Tagi: Java Javascript C# C++ Git IoC JDBC CSS SQL SQL/PL Scrum

Firma Lighthouse-IT PORT Sp. z o.o. jest nową firmą w Lublinie, której fundamentami są doświadczeni managerowie i architekci IT. Na potrzeby naszych klientów, polskich i zagranicznych przedsiębiorstw, budujemy nowoczesne rozwiązania aplikacyjne. Do naszego nowego oddziału w Lublinie poszukujemy testerów funkcjonalnych.

Opis stanowiska:
Zatrudniona osoba będzie wspierała zespół profesjonalnych konsultantów w realizacji projektów informatycznych w instytucjach finansowych w Polsce i Europie w obszarach zarządzania ryzykiem, finansów i sprawozdawczości.

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Testowanie funkcjonalne systemu wspierającego zapewnianie zgodności instytucji finansowych (głównie banków) ze standardem IFRS w obszarze zarządzania ryzykiem kredytowym
  • Analizę wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
  • Tworzenie środowisk testowych
  • Przygotowanie scenariuszy i danych testowych
  • Aktualizację dokumentacji testowej i funkcjonalnej
  • Monitorowanie i ewidencjonowanie pojawiających się błędów niefunkcjonalnych
  • Pomoc przy usuwaniu zgłoszonych błędów
  • Zapewnienie prawidłowego przeprowadzania testów
  • Tworzenie skryptów SQL wspierających testy
  • Tworzenie skryptów testów automatycznych w Mocha Test Framework

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu testów funkcjonalnych
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Łatwość w przyswajaniu nowej wiedzy
  • Znajomość języka SQL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym
  • Pasja do polepszania jakości produktu

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość JIRA i Confluence
  • Doświadczenie w pracy z system kontroli wersji (najlepiej GIT)
  • Zaawansowana znajomość Excel
  • Wykształcenie matematyczne lub matematyczno-informatyczne

Osobom, które zatrudnimy oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość doboru składników z pakietu benefitów
  • Możliwość rozwoju w obszarach nowoczesnych technologii jak i biznesowych (finanse, bankowość, zarządzanie ryzykiem); wysoki poziom współpracowników, chętnych do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem; szkolenia;
  • Udział w ciekawych projektach dla klientów w Polsce i zagranicą
  • Zwinną metodologię pracy Scrum

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-22
Wyświetlona: 4176 razy