Scrum Master

praca it: etat dla IT PORT Sp. z o.o. / Lublin

Tagi: Java Javascript C# C++ Git IoC JDBC CSS SQL SQL/PL Scrum

Firma Lighthouse-IT PORT Sp. z o.o. jest nową firmą w Lublinie, której fundamentami są doświadczeni managerowie i architekci IT. Na potrzeby naszych klientów, polskich i zagranicznych przedsiębiorstw, budujemy nowoczesne rozwiązania aplikacyjne. Do naszego nowego oddziału w Lublinie poszukujemy Scrum Mastera.

Opis stanowiska:
Zatrudniona osoba będzie wspierała zespół profesjonalnych konsultantów w realizacji projektów informatycznych w instytucjach finansowych w Polsce i Europie w obszarach zarządzania ryzykiem, finansów i sprawozdawczości. Zatrudniona osoba będzie miała za zadanie:

  • Prowadzenie i moderowanie ceremonii
  • Monitorowanie przebiegu procesu developmentu
  • Dokumentowanie aktywności w SCRUM
  • Wdrażanie nowych rozwiązań dotyczących organizacji zespołów i procesu twórczego
  • Rozwiązywanie konfliktów
  • Współpraca z Product Ownerami, Scrum Masterami, Stake Holderami i Zespołami

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy jako Scrum Master w branży IT lub Consultingu
  • Doskonała znajmość metodyki Agile w szczególności Scrum i Kanban * Certfyfikacja Scrum Master (preferowane Scrum Alliance lub Scrum.Org)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • Dobra znajomość narzędzi Atlassian JIRA i Confluence
  • Samodzielność
  • Pasja do aktywnego udoskonalania procesu wytwórczego oprogramowania
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Wysokie umiejętność rozwiązywania problemów
  • Asertywność

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w zakresie psychologii
  • Doświadczenie w pracy jako developer technologiczny
  • Doświadczenie w pracy z zespołami wytwarzającymi oprogramowanie w trybie Continues Integration
  • Umiejętności z zakresu coachingu
  • Znajomość zagadnień bankowych
  • Znajomość różnych technik priorytezacji backlog
  • Aktywne uczestnictwo w organizacjach zrzeszonych wokół Agile
  • Znajomość innych metodyk wytwarzania oprogramowania

Osobom, które zatrudnimy oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość doboru składników z pakietu benefitów
  • Możliwość rozwoju w obszarach nowoczesnych technologii jak i biznesowych (finanse, bankowość, zarządzanie ryzykiem); wysoki poziom współpracowników, chętnych do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem; szkolenia;
  • Udział w ciekawych projektach dla klientów w Polsce i zagranicą
  • Zwinną metodologię pracy Scrum

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-22
Wyświetlona: 4394 razy