Senior .NET

praca it: etat dla Human Resources Poland / Gliwice

Tagi: net programista Entity framework SQL

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.
Dla naszego Klienta, lidera spośród dostawców usług IT w Polsce, poszukujemy specjalistów na stanowisko:
Senior .NET

Region wykonywanej pracy: Gliwice (śląskie)

Opis stanowiska:
Tworzenie zaawansowanych aplikacji na platformę .NET,
Stała współpraca z zespołem projektowym,
Udział w SCRUMach,
Możliwość udziału w projektach międzynarodowych.

Wymagania:
Minimum 3-4 lata praktycznego doświadczenia w tworzeniu aplikacji na platformę .NET,
Dobra znajomość bazy danych MS SQL Server i/lub Oracle,
Dobra znajomość ORM Entity Framework i/lub NHibernate,
Praktyczna umiejętność posługiwania się wzorcami projektowymi (np. MVVM, MVP, MVC),
Znajomość zagadnień programowania asynchronicznego,
Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:
Znajomość technologii ASP.NET MVC,
Znajomość JavaScript (w tym JavaScript debugging),
Znajomość dodatkowych bibliotek JS takich jak: jQuery, Knockout JS, Angular JS,
Znajomość zagadnień IoC, DI,
Znajomość WCF,
Zdolność kierowania kilkuosobowym zespołem programistów.

Oferujemy:
Samodzielną pracę w ciekawych, międzynarodowych projektach, w najnowszych technologiach,
Elastyczne formy współpracy i elastyczny czas pracy,
Możliwość pracy zdalnej,
Profesjonalny system szkoleń wewnętrznych (językowe i techniczne),
Możliwość zdobycia certyfikatów,
Bogaty pakiet socjalny (min.. Karta Benefit MultiSport, pakiet medyczny czy firmowy sportowy kabriolet),
Możliwość ciekawych wyjazdów zagranicznych.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-19
Wyświetlona: 3909 razy