Programista iOS

praca it: etat dla Lemon and Orange / Warszawa

Tagi: iOS Beacons BLTE Programista

Firma Lemonorange.pl poszukuje programisty iOS do nowego projektu.
Forma zatrudnienia: na stałe w siedzibie.

Zadania:

- Projektowanie i rozwijanie aplikacji mobilnych na platformę iOS oraz w oparciu o najnowszą technologię iBeacons.
- Tworzenie oraz rozwijanie mobilnych aplikacji komercyjnych w języku Objective-C. (iOS)

W zamian oferujemy:

- Negocjowalne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenie,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Doskonałą atmosferę pracy.

Wymagania i obowiązki:

- Dobra znajomość języka Objective-C
- Dobra znajomość C++ oraz zagadnień programowania obiektowego
- Znajomość środowiska XCode i iOS SDK
- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- Minimum jedna aplikacja dostępna na App Store
- Otwarty, analityczny umysł i twórcze podejście do problemów
- Znajomość Corona SDK lub innych frameworków będzie dodatkowym atutem

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-18
Wyświetlona: 5069 razy