Programista Android (Java) do ciekawego projektu

praca it: etat dla Lemon and Orange / Warszawa

Tagi: Android Java UI Ibeacons

Programista Android ( Java ) do ciekawego projektu

Firma Lemonorange.pl poszukuje programisty Android do nowego projektu.
Forma zatrudnienia: na stałe w siedzibie.

Zadania:

- Projektowanie i rozwijanie aplikacji mobilnych na platformę Android w oparciu o najnowszą technologię iBeacons.
- Implementacja warstwy prezentacyjnej aplikacji oraz komunikacji ze źródłami danych na serwerach (Android)
- Samodzielne modyfikacje i rozbudowy obecnie istniejących aplikacji informacyjnych (Android)

W zamian oferujemy:

- Negocjowalne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenie,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Doskonałą atmosferę pracy.

Wymagania i obowiązk:

- Znajomość i doświadczenie w programowaniu w języku Java
- Bardzo dobra znajomość systemu Android w warstwie UI
- Min. 1 rok doświadczenia w programowaniu aplikacji na urządzenia mobilne (Android)
- Przynajmniej jedna aplikacja dodana do Google Play

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-18
Wyświetlona: 4885 razy