Młodszy administrator systemów/sieci

praca it: etat dla Atteli Sp. z o.o. / Zdalnie/Warszawa

Tagi: admin administrator administracja

Szanowni,
Reprezentuję firmę Atteli.com
Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w aplikacjach dla biznesu. Cześć czasu poświęcamy na myślenie i prototypownie ciekawych startupów. U nas w zespole ważna jest pomysłowość i pasja…

Poszukujemy teraz Młodszego administratora systemów

Forma zatrudnienia: 1/2 etatu/umowa-zlecenie, praca zdalna

Zakres obowiązków: 1 linia kontaktu z klientami (Obsługa systemu
helpdeskowego/telefoniczna), klasyfikacja problemów i ich
rozwiązywanie, bądź przekazywanie do II linii wsparcia.

Wymagania: Chęć do nauki, wola poznawania dowolnych technologii
IT/telco – nie ograniczamy się do konkretnego systemu operacyjnego,
producenta urządzeń (sieci/serwery/macierze), czy oprogramowania.

Pożądane zainteresowanie systemami Linux (obsługa systemu z poziomu konsoli)

Co od nas dostaniesz: Oprócz pieniędzy? Wiedzę i doświadczenie,
których za pieniądze nie da się kupić ;-)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-15
Wyświetlona: 4577 razy