Technical Leader

praca it: etat dla Ecreation Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: tech leader lider php

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za techniczną poprawność i jakość tworzonego w firmie oprogramowania
  • tworzenie aplikacji internetowych
  • utrzymywanie istniejących aplikacji

Oferujemy:

  • możliwość uczestnictwa w zaawansowanych projektach
  • twórczą i rozwijającą pracę w przyjaznej atmosferze
  • pracę w kreatywnym i stymulującym otoczeniu rozwijającej się firmy
  • możliwość wdrażania i inicjowania innowacyjnych projektów dla dużych i znanych klientów
  • współpracę z doświadczonym i międzynarodowym zespołem nastawionym na osiąganie celów
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie
    Wymagania:
  • minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych
  • znajomość standardów projektowania, implementacji, testowania oraz wdrażania projektów
  • umiejętność identyfikacji, analizowania oraz rozwiązywania problemów
  • predyspozycje przywódcze oraz umiejętność pracy w grupie
  • doświadczenie zawodowe w programowaniu PHP
  • bardzo dobra znajomość PHP5, CSS
  • dobra znajomość projektowania obiektowego oraz wzorca MVC
  • umiejętność tworzenia stron pod różne przeglądarki
  • dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowe atuty:

  • znajomość frameworków: Zend, Symfony lub/i Joomla
  • znajomość AJAX
  • dokładność, cierpliwość i wytrwałość

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-05-07
Wyświetlona: 6036 razy