Programista Adobe Flex/Flash

praca it: etat dla GlobalForce / Kraków

Tagi: Adobe Flex Flash

Dla firmy z branży IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(małopolskie/Kraków)

Zadania:
- Projektowanie i tworzenie aplikacji w technologii Adobe Flex/AIR.
- Tworzenie dokumentacji technicznej.
- Testowanie aplikacji.

Wymagania:
- Minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu w technologii Adobe Flex /AIR.
- Bardzo dobra znajomość technologii Adobe Flex 3 oraz AIR.
- Bardzo dobra znajomość ActionScript 3.0.
- Znajomość frameworku Cairngorm i wzorców projektowych.
- Znajomość technologii Flash.
- Znajomość HTML, CSS, JavaScript.
- Znajomość narzędzi Adobe Fireworks i Adobe Photoshop.
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
- Znajomość Red5 lub Flash Media Server.
- Znajomość Java/J2EE.

Oferta:
- Umowa o pracę.
- Praca na pełny etat.
- Prywatna opieka medyczna.

Jak składać oferty pracy

Ta oferta pracy została opublikowana ponad 60 dni temu...

Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!
Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-05-06
Wyświetlona: 7139 razy