Front-end Developer (JS, HTML, CSS, Angular.js)

praca it: etat dla JAAQOB / Łódź

Tagi: HTML CSS3 RWD JS

Jesteśmy agencją interaktywną działającą na rynku usług IT już ponad 10 lat. Tworzymy serwisy internetowe, gry, konkursy, aplikacje mobilne. Na co dzień pracujemy dla największych firm w Polsce i za granicą (Discovery Channel, FOX, Cyfrowy Polsat, National Geographic, EUROSPORT).

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osobę na stanowisko “Front-End Developer” do naszego biura w Łodzi.

Opis stanowiska:

- Cięcie grafiki do HTML
- Rozwój aplikacji webowych zgodnie z nowoczesnymi standardami wytwarzania oprogramowania

Wymagania techniczne:

- Min.2 lata doświadczenia z HTML, CSS, Java Script
- Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, JQuery, technologii RWD
- Mile widziana znajomość: SVN, (podstawy) Zend Framework

Oferujemy:

- Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, FV)
- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
- Prywatna opieka medyczna
- Karta MultiSport
- Udział w projektach dla znanych marek

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-09
Wyświetlona: 4671 razy