Programista PHP

praca it: etat dla Agencja Interaktywna Blue Paprica / Kraków

Tagi: programista php zend postgreSQL

Agencja Interaktywna Blue Paprica z siedzibą w Krakowie to firma informatyczna nastawiona na tworzenie zaawansowanych rozwiązań internetowych z wykorzystaniem najnowszych technologii. Tworzymy rozwiązania typu CMS, CRM, B2B, skalowalne systemy społecznościowe. Stawiamy na innowacyjność, najwyższą jakość pisanego kodu i profesjonalne podejście do programowania aplikacji internetowych. Jeśli chciałbyś pisać ciekawe aplikacje, mieć szefa dla którego słowo „klasa” nie kojarzy się tylko z podstawówką – to może być ogłoszenie dla Ciebie.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy programistów PHP z Krakowa i okolic.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość PHP (PHP4/5), JavaScript,
- praktycznej umiejętności programowania obiektowego,
- znajomość relacyjnych baz danych,
- znajomość języka angielskiego (czytanie / pisanie dokumentacji technicznej),
- znajomość architektury MVC,
- umiejętność korzystania z SVN,
- zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność.

Dodatkowym atutem będzie:
- znajomość Zend Framework,
- dobra znajomość XHTML, CSS,
- znajomość wzorców projektowych i ich praktycznego wykorzystania,
- znajomość AJAX, DHTML.

Zadania:
- tworzenie zaawansowanych aplikacji internetowych z wykorzystaniem najnowszych technologii,
- rozwiązania typu CMS, CRM, B2B, skalowalne systemy społecznościowe.

Forma zatrudnienia:
- umowa o dzieło / zlecenie, umowa o pracę,
- praca w biurze, w pełnym lub częściowym wymiarze godzin (Kraków), również studenci 4 lub 5 roku informatyki

Oferujemy:
- pracę w młodym, dynamicznym zespole,
- elastyczny czas pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju,
- pracę przy ciekawych projektach.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-04-30
Wyświetlona: 6638 razy