Konsultant Service Desk z językiem niemieckim

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: niemiecki obsługa klienta german

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Aktualnie dla naszego Klienta – dużej międzynarodowej firmy – prowadzimy rekrutację na stanowisko Konsultanta Service Desk.

Opis stanowiska:
• Pierwszy kontakt z Klientem drogą telefoniczną i mailową
• Rejestrowanie i przyjmowanie zgłoszeń o usterkach od Klientów
• Rozwiązywanie problemów informatycznych zgłaszanych przez Klientów
• Monitorowanie i nadzór nad terminowością realizacji zgłoszeń
• Udzielanie porad informatycznych
• Eskalacja problemów wyspecjalizowanym działom technicznym

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta
• Umiejętność pracy zespołowej
• Umiejętności interpersonalne
• Zaangażowanie i chęć do nauki
• Dyspozycyjność i elastyczność

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Ciągłe doskonalenie umiejętności językowych
• Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-09
Wyświetlona: 3990 razy