Systems Operator

praca it: etat dla Hays Poland / Warszawa

Tagi: windows Unix support wsparcie

Dla naszego Klienta poszukujemy do pracy w Warszawie osoby na stanowisko:
Operator systemów (Nr ref.: FOO)
Umowa na czas określony

Praca jest wykonywana na dwie zmiany, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Zakres obowiązków:
- Monitorowanie pracy systemów
- Diagnozowanie i raportowanie awarii
- Rozwiązywanie zgłaszanych incydentów zgodnie z procedurami (pierwszy poziom wsparcia)
- Współpraca z globalnymi Klientami

Oczekiwania:
- Wykształcenie wyższe w obszarze informatyki lub telekomunikacji
- Doświadczenie w obszarze wsparcia użytkowników
- Bardzo dobra znajomość Windows Server 2003
- Dobra znajomość systemów Linux
- Znajomość środowiska Citrix
- Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- Doskonałe zdolności komunikacyjne
- Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
- Dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej

Nasz Klient oferuje:
- Pracę na czas określony
- Międzynarodowe środowisko pracy
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji dzięki wymaganiom stawianym przez projekty

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-04-29
Wyświetlona: 5796 razy