Systems Specialist

praca it: etat dla Hays Poland / Warszawa

Tagi: Windows Linux Citrix wsparcie support

Dla naszego Klienta poszukujemy do pracy w Warszawie osoby na stanowisko:

Specjalista ds. systemów (Nr ref.: FOS)
Umowa na czas określony

Praca jest wykonywana na dwie zmiany, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Zakres obowiązków:

- Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania systemów (analiza, wsparcie, administracja, monitorowanie pracy)
- Rozwiązywanie zgłaszanych incydentów zgodnie z procedurami
- Współpraca z globalnymi klientami

Oczekiwania:
- Wykształcenie wyższe w obszarze informatyki lub telekomunikacji
- Doświadczenie w pracy w obszarze wsparcia i utrzymania systemów
- Bardzo dobra znajomość Windows Server 2003
- Dobra znajomość systemów Linux
- Znajomość środowiska Citrix
- Znajomość Active Directory
- Znajomość Terminals services
- Biegła znajomość języka angielskiego
- Doskonałe zdolności komunikacyjne
- Umiejętność pracy w zespole
- Gotowość do pracy w międzynarodowym środowisku
- Gotowość do pracy zmianowej

Nasz Klient oferuje:
- Pracę na czas określony
- Międzynarodowe środowisko pracy
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji dzięki wymaganiom stawianym przez projekty

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-04-29
Wyświetlona: 5668 razy