Tester Oprogramowania emedded

praca it: etat dla ithR Recruitment / Warszawa

Tagi: TESTER OPROGRAMOWANIA EMEDDED

Dla naszego Klienta z branży IT, producenta oprogramowania embedded poszukujemy Testera Oprogramowania.

Zakres obowiązków:

- analiza wymagań;
- tworzenie przypadków testowych na różnych poziomach testowania (od testów modułowych do systemowych);
- Wykonywanie przypadków testowych;
- raportowanie błędów;
- współpraca z programistami;

Wymagamy:
doświadczenie w testowaniu oprogramowania,
analitycznego podejścia do rozwiązywanych problemów,
umiejętności pracy w zespole,
sprawnego posługiwania się językiem angielskim,
ukończone studia o profilu informatycznym na renomowanej uczelni (do aplikowania zapraszamy też osoby będące studentami ostatniego roku)
odpowiedzialności, zaangażowania i samodzielności

Mile widziane:
umiejętność programowania w C/C++

Oferujemy:
ambitną, stymulującą rozwój pracę w niewielkim, dynamicznie się rozwijającym zespole,
poruszanie się w nowoczesnych technologiach oraz w ciekawych i niestandardowych projektach,
jasny i atrakcyjny system wynagrodzeń,
opieka medyczna
kursy językowe, szkolenia.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-04-27
Wyświetlona: 4962 razy