PHP Web Developer / Programista PHP

praca it: etat dla Jobstoday.ch / Wrocław

Tagi: PHP HTML/CSS zend framework programista

Sunny Look Media GMBH jest stabilną na rynku firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu.
Poszukujemy Programisty PHP który zostanie z nami na dłużej i będzie nam towarzyszyć w prowadzeniu i rozwijaniu naszego najnowszego projektu którym jest Jobstoday.ch.

GŁÓWNE ZADANIA :
 rozwijanie bieżącego systemu zgodnie ze specyfikacją wymagań
 korygowanie architektury pod katem standardów Zend Framework
 komunikacja postępów oraz raportowanie
 korekta interfejsu użytkownika po stronie HTML, CSS
 utrzymanie aplikacji

WYMAGANIA :
 biegła werbalna komunikacja w języku angielskim na poziomie minimum C2
 bardzo dobra znajomosc języka angielskiego formy pisemnej C1
 minimum dwa lata komercyjnego doświadczenia jako webdeveloper
 język PHP na poziomie zaawansowanym
 MySQL na poziomie podstawowym
HTML/CSS na poziomie bardzo dobrym
 minimum podstawowa znajomość narzędzi SVN
 doskonała znajomość Zend Framework
 podstawowe znajomosci systemu Linux i Vmware
 umiejetność komunikacji

MILE WIDZIANE UMIEJĘTNOŚCI :
 Agille-scrum lub/i Kanban
 doświadczenie jako Desinger
 testy Unitowe
 język niemiecki

OFERUJEMY:  stosowne wynagrodzenia do wykonywanej pracy i kwalifikacji  elastyczna formę pracy zdalnej  forma zatrudnienia Kontrakt  perspektywę rozwoju zawodowego możliwość współpracy z ekspertami wysokiej klasy  możliwość realizacji własnych pomysłów w zakresie celów projektu  dzięki nam poznasz najnowsze metodyki, narzędzia wykorzystywane na zachodnim rynku  w póżniejszym okresie możliwość relokacji na teren Szwajcarii

Sunny Look Media GMBH
Sihleggstrasse 23,CH-8832 Wollerau, Switzerland

Zgłoszenia prosimy wysyłać w języku angielskim,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-05
Wyświetlona: 3968 razy