Projektant/Programista Oracle PL/SQL

praca it: etat dla Javatech sp. z o.o. / Bełchatów

Tagi: Programista Oracle PLSQL SQL Flexcube

Obowiązki:

  • Rozwój i tworzenie oprogramowania zgodnie z przekazanymi wymaganiami
  • Testy tworzonego oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doskonała znajomość języka PL/SQL
  • Doświadczenie w pracy z bazą danych Oracle (co najmniej 3 lata)
  • Mile widziana znajomość technologii Flexcube
  • Mile widziane doświadczenie w sektorze finansowym
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość zdobycia wiedzy doświadczenia
  • Prace przy ambitnych projektach w międzynarodowym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-04-27
Wyświetlona: 15038 razy