flash animator / grafik/ ilustrator

praca it: etat dla Clos Brothers / Warszawa

Tagi: flash animator grafik ilustrator

Poszukujemy zdolnego i elastycznego rysownika, ilustratora, flash animatora.
Koniecznym jest doświadczenie w rysowaniu i animowaniu postaci (i innych cudów natury, inżynierii oraz architektury), przygotowywaniu prac na potrzeby emisji w internecie, duże poczucie humoru, ciekawa kreska ale też umiejętność rysowania \“cartoon\‘owego\”

Zadania do wykonania:
Kreacja i tworzenie grafiki, projektowanie i realizacja animacji flash na potrzeby wszelkich form internetowych.

Wymagania: doskonała znajomość programów: Ilustrator, Flash, Photoshop, znajomość Action Script będzie mile widziana

*punktualność, sumienność, brak nałogów (tolerujemy pracoholizm)

Forma: oferujemy biurko i komputer w naszej siedzibie w zamian za pełen wymiar czasu pracy, lub współpracę przy projektach (freelancerów zapraszamy)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-04-26
Wyświetlona: 7974 razy