Senior Linux Administrator

praca it: etat dla Daftcode / Warszawa

Tagi: linux postgresql

DaftCode to polska firma tworząca produkty internetowe, mobilne oraz z zakresu sztucznej inteligencji. Działamy w modelu biznesowym typu venture building, który polega na budowaniu oraz rozwijaniu kilku przedsięwzięć (startupów) równolegle. Samodzielnie realizujemy wszystkie etapy powstawania i wdrażania swoich projektów od koncepcji przez development, aż po wprowadzenie danego produktu na rynek.

Chcesz pracować w młodym, zgranym zespole, w miłej i inspirującej atmosferze, gdzie będziesz mógł skutecznie rozwijać swoje umiejętności? Dołącz do nas!

Poszukujemy: Senior Linux Administrator
Biuro: Warszawa

Zakres obowiązków:
- opieka i administracja systemami Linux
- administracja i zarządzanie klastrami wysokodostępnościowymi
- administracja i tuning baz danych PostgreSQL na poziomie zaawansowanym
- kreowanie architektury klastrów bazodanowych

Wymagania:
- minimum 4-letnie doświadczenia w pracy jako administrator systemów Linux
- znajomość baz danych PostgreSQL na poziomie zaawansowanym
- doświadczenie z aplikacjami pracującymi pod dużym obciążeniem
- wiedza na temat zagadnień sieciowych – znajomość stosu TCP/IP
- teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu bezpieczeństwa systemów IT
- znajomość mechanizmów klastrowych corosync/pacemaker/zookeeper
- znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją (Proxmox/KVM)
- samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań
- zdolność szybkiego działania i podejmowania decyzji

Oferujemy:
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
- atrakcyjny pakiet dodatków (medyczny oraz sportowy)
- elastyczne godziny pracy
- realne możliwości rozwoju
- hackathony, hackday’e, szkolenia
- luźną atmosferę pracy
- owocne poniedziałki i środy
- najlepszą kawę na świecie
- bogatą firmową biblioteczkę
- chill-room, w którym znajdziesz PlayStation 4, symulator wyścigów samochodowych Gran Turismo 6, mini hokeja, gitarę elektryczną i samych fajnych ludzi!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-02
Wyświetlona: 3735 razy