Programista java

praca it: etat dla WindMobile / Kraków

Tagi: java telekomunikacja mobile j2ee j2me j2se

Opis stanowiska pracy
Projektowanie i tworzenie rozproszonych systemów telekomunikacyjnych dla operatorów sieci komórkowych

Wymagania
bardzo dobra znajomość Javy
bardzo dobra znajomość technik bazodanowych (Oracle)
znajomość technik i protokołów sieciowych (UDP, TCP, HTTP)
znajomość technologii hibernate, spring
znajomość zagadnień z dziedziny algorytmiki i projektowania
dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane
minimum roczne doświadczenie w programowaniu
wiedza z dziedziny telekomunikacji
doświadczenie z zakresu tworzenia skalowalnych systemów wysokiej dostępności

Oferujemy
atrakcyjne zarobki, system premii
dostęp do cennej wiedzy nt. systemów teleinformatycznych
pracę w młodym, dynamicznym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-04-22
Wyświetlona: 7083 razy