Moderator i Office Manager serwisu internetowego

praca it: etat dla Serwis informacyjno-społecznościowy Halo Łódź / Łódź

Tagi: moderator office manager halołódź pl

Stanowisko – moderator i office manager serwisu internetowego

Zakres obowiązków
- prace biurowe
- moderowanie treści serwisu
- edycja i korekta tekstów
- pisanie artykułów dziennikarskich

Wymagania
- student/ka ostatniego roku lub osoba, która niedawno ukończyła studia
- szybkość i sprawność działania, dobra organizacja pracy
- pewność siebie, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- dyspozycyjność (także wieczory i weekendy )
- zaangażowanie w projekt
- reprezentacyjność i kultura osobista
- umiejętność pracy w grupie.

Mile widziane
- studia polonistyczne spec. edytorstwo / stosunki międzynarodowe
- prawo jazdy kategorii B (wykorzystywane na co dzień)
- doświadczenie w pracy przy serwisie internetowym
- doświadczenie w pracy biurowej

Oferujemy
- udział w dużym projekcie medialnym
- prace w młodym i dynamicznym zespole
- dobrą atmosferę i pracę w nowoczesnym środowisku

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-04-22
Wyświetlona: 6958 razy