Product Manager (Mobile/ Web Products)

praca it: etat dla ERS / Kraków

Tagi: Product Manager PM SCRUM IT

Zakres obowiązków:
• Zbieranie wymagań funkcjonalnych, współpraca z UI Designerami, Developerami i Testerami
• Nadzorowanie procesu tworzenia aplikacji
• Dbanie o dobrą komunikację w zespole
• Raportowanie o postępach prac, ustalanie oczekiwań, definiowanie “wskaźników sukcesu”
• Identyfikacja i rozwiązywanie problemów w procesie tworzenia produktu

Wymagania:
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne (zarówno w języku polskim, jak i angielskim)
• Doświadczenie na stanowisku Product Managera
• Doświadczenie w kierowaniu projektem (w planowaniu, zarządzaniu ryzykiem itd.)
• Przynajmniej roczne doświadczenie w pracy w Agile (Scrum, Kanban)
• Umiejętność przekładania wymagań biznesowych na specyfikację techniczną
• Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów – biznesowych i technicznych

Mile widziane:
• Certyfikat Agile / SCRUM
• Doświadczenie w pracy z ludźmi z różnych kultur
• Znajomość dobrych praktyk SEO

Pracodawca oferuje:
• Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, w biurze w centrum Krakowa
• Współpracę w pełnym wymiarze godzin, w oparciu o umowę b2b
• Atrakcyjne wynagrodzenie (do uzgodnienia)
• Coroczne wyjazdy firmowe

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 8842

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-01-20
Wyświetlona: 4098 razy