Project Manager

praca it: etat dla ERS / Kraków

Tagi: Product Manager SCRUM Agile PM Scrum Master

Zakres obowiązków:
• Dbanie o efektywną komunikację;
• Raportowanie postępów w projekcie;
• Zarządzanie ryzykiem;
• Rozwiązywanie problemów pojawiających się w całym cyklu życia projektu;
• Odpowiedzialność za harmonogram i budżet projektu.

Wymagania:
• Biegła znajomość języka angielskiego;
• min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Project Managera / Team Leada;
• Znajomość metodyk zarządzania projektami (mile widziane doświadczenie z SCRUM / Agile);
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne, organizacyjne i analityczne.

Pracodawca oferuje:
• Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności;
• Benefity (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie podróży);
• Komfortowe warunki pracy.

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 8842

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-01-20
Wyświetlona: 4132 razy