.NET Developer

praca it: etat dla Grupa Profas Sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: NET ASP MVC Java Programista

Zakres obowiązków:
- Tworzenie aplikacji w technologii .NET
- aktywna współpraca z zespołem programistów i klientem

Wymagania:
- 3+ lata doświadczenia komercyjnego
- bardzo dobra znajomość technologii ASP.NET (MVC lub WebAPI)
- znajomość wzorców projektowych, umiejętność pisania czystego kodu
- praktyczna umiejętność budowy REST API
- umiejętność automatycznego testowania aplikacji (testy jednostkowe, integracyjne)
- znajomość JavaScript, preferujemy AngularJS
- znajomość systemu kontroli wersji, preferujemy git
- język angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
- doświadczenie w pracy w Agile (Scrum i/lub Kanban)
- mile widziana znajomość: ServiceStack, EventStore, RabbitMQ, MassTransit, PostgreSQL + JSONB do symulacji bazy dokumentowej, Typescript, Bootstrap + LESS, Paket

Oferowane:
- pakiet socjalny (opieka medyczna + program multikafeteria)
- dofinansowanie do szkoleń/konferencji/szkoleń
- regularne szkolenia wewnętrzne
- elastyczny czas pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-01-19
Wyświetlona: 3610 razy